Zimowy wyjazd na narty

 

Razem ze znajomymi pracujemy w wielkiej firmie, która jest korporacją. Wiadomo, że w takich firmach pracuje się ciężko, czasami po kilkanaście godzin dziennie. Dlatego też postanowiliśmy wyjechać w góry, zimą na narty. Wszyscy bardzo cieszyliśmy się na ten wyjazd i odpoczynek.

Serwis nart pilnie poszukiwany

serwis nart wrocławW górach byliśmy już nie raz, dlatego też mieliśmy cały sprzęt. Dlatego też nawet za bardzo nie przejmowaliśmy się wielkimi przygotowaniami – wszystko przecież mieliśmy. Wszystkim dopisywały humory, jednak mnie coś tknęło aby nieco szybciej udać się na strych i sprawdzić w jakim stanie jest mój narciarski sprzęt. Strój wymagał prania i profesjonalnego czyszczenia, dlatego też wszystko szczelnie zapakowałam i zaniosłam do pralni niedaleko domu. Większym problemem były narty. Widziałam, że od spodu ta powierzchnia poślizgowa nie jest w najlepszym stanie. Była chropowata, a w dotyku przypominała  papier ścierny. Od razu zadzwoniłam do znajomych i powiedziałam im, aby sprawdzili swoje sprzęty, bo w sumie od ostatniego szusowania na nartach minęło sporo czasu. Ale już na własną rękę zaczęłam szukać sprawdzony serwis nart wrocław, żeby w razie czego mieć sprawdzone miejsce do naprawy. Dobrze, że je znalazłam bo znajomi zaraz dzwonili,że ich narty także potrzebują reparacji. Postanowiliśmy wszystkie pary zebrać do jednej gromadki i za jednym zamachem naprawić wszystkie. Pan pracujący w serwisie zaproponował nam również smarowania nart na gorąco, dzięki czemu miały nie tylko mieć lepszy poślizg.

Ale także chodziło o to, aby były one nie tylko szybkie, ale także zakonserwowane na przyszłe lata. Wiadomo jest też, że wywrotki się zdarzają dlatego taka specjalna powłoka zabezpieczy je od zdarcia i wszelkich innych czynników zewnętrznych.