Zatrudnienie profesjonalisty do sprzątania biura

Ostatnio przyszło do nas bardzo specyficzne zamówienie. Właściciel biura chciał wykupić u nas usługę sprzątania, z jednym zastrzeżeniem. Poinformował nas, że zależy mu na bardzo dokładnym i profesjonalnym sprzątaniu – nawet za cenę dopłaty do ceny usługi.

Najlepszy pracownik oddelegowany do profesjonalnego sprzątania biura

profesjonalne sprzątanie biur we wrocławiuProwadziliśmy właśnie rekrutację i w oczy rzucił nam się młody chłopak, który zdążył przepracować już dwa lata w firmach sprzątających. Uznaliśmy, że będzie to idealny pracownik – zarówno do normalnych obowiązków, jak i do oddelegowania do biura, którego właściciel potrzebował prawdziwego profesjonalisty. Zatrudniliśmy młodego chłopaka i przyjęliśmy zlecenie na tamto biuro. Chłopak był bardzo zadowolony, widać było, że zrobi wszystko co się da, by nas nie zawieść. Po pierwszych paru dniach dostaliśmy maila od właściciela biura. Napisał on, że gdyby profesjonalne sprzątanie biur we Wrocławiu w każdej firmie wyglądało tak jak u nas, to on byłby bardzo szczęśliwy i zadowolony. Stwierdził, że tak dobrze nie miał jeszcze posprzątanego biura i zapłacił nam nieco więcej, niż było wpisane w umowę. Gdy zwróciliśmy mu na to uwagę on odpowiedział jedynie, że prosi, by zostało to przekazane jako premia dla chłopaka, który u niego sprząta. Nie był to dla nas najmniejszy problem – sami też dorzuciliśmy coś od siebie, by premia była większa. Gdy ktoś potrafi sprzątać i wkłada w to całe swoje serce i zaangażowanie, powinno się to odpowiednio docenić i wynagrodzić.

Nasz pracownik przyszedł do biura by zapytać, czy nie popełniliśmy błędu przy wypłacie. Nie mógł uwierzyć w to, jak duża była premia. Powiedziałem, że jeśli przez cały czas będzie sprzątał na równie wysokim poziomie, to może przyzwyczajać się do wysokich zarobków.