Zabezpieczanie stolików przedszkolnych przed wysłaniem

Mało kto jest tego świadomy, ale każdy produkt który ma trafić do dzieci jest zawsze szczegółowo sprawdzany. Nie inaczej jest w przypadku mebli, które będą użytkowane przez najmłodsze dzieci w przedszkolach. Wiem coś o tym – sam pracowałem w tej branży przez długi czas.

Bezpieczne stoliki przedszkolne

stolik przedszkolnyTeoretycznie stoliki dla przedszkolaków nie są groźne ani niebezpieczne. Inaczej jednak mogłoby być w przypadku, gdyby miały jakieś wystające, metalowe elementy, albo były zrobione w taki sposób, że drzazga mogłaby wejść komuś w palec. Prawda jest taka, że to właśnie produktom dla takich dzieci powinno poświęcać się najwięcej uwagi. Młodsze dzieci są stale pilnowane przez rodziców, starsze zaś wiedzą, co wolno a czego nie. Najwięcej wagi przywiązuje się do produktów, które trafiają do przedszkoli oraz dzieci w wieku 4 – 8 lat. Nawet stolik przedszkolny musi zostać sprawdzony, nim będzie mógł trafić do naszego odbiorcy. Początkowo zaczynałem z miejsca osoby, która zajmuje się po prostu masowym wytwarzaniem tego rodzaju stolików. Była całkiem spora rotacja, dlatego już samo to, że zostałem tam dłużej zapewniło mi awans. Później było już z górki – jako brygadzista dałem poznać się szefom jako świetny pracownik, który przedszkolnym stolikom oddaje bardzo wiele zaangażowania. Gdy jakikolwiek stolik wychodził spod ręki kogokolwiek z mojego działu, zawsze stał on na najwyższym możliwym poziomie. Wyobrażałem sobie zawsze co dzieci mogą robić z tymi stolikami – to motywowało mnie do tego, by zawsze przykładać się do pracy.

Po wielu latach mogę powiedzieć o sobie, że jestem usatysfakcjonowany. Nigdy nie wydarzył się nawet jeden wypadek z użyciem stolika, z którym miałbym cokolwiek wspólnego. Moje ogromne zaangażowanie i różne umiejętności okazały się być naprawdę przydatne na tym stanowisku.