Tata kupił mi komplet pościeli

Mój tata cieszył się z pierwszego wnuka i o niego dbał. Rozpieszczał nie tylko mojego syna, ale również mnie co było na prawdę bardzo miłe. Często kupował prezenty i mnie odwiedzał. Kiedy opiekował się wnukiem to ja mogłam zająć się sprzątaniem domu czy gotowaniem.

Komplet pościeli do wózka od taty

pościel do wózka minkyPomoc ze strony mojego taty była ogromna i byłam mu za wszystko bardzo wdzięczna. Ostatnio jednak mnie zaskoczył, ponieważ postanowił zrobić mi dość nietypowy prezent. Była to pościel do wózka minky, której w zasadzie potrzebowałam. Przez jakiś czas nie wychodziłam z synem na spacer, ponieważ aura nie była sprzyjająca, ale powoli zastanawiałam się nad zakupem takiej właśnie pościeli. Ojciec sam był na zakupach i wybrał tę pościel. Pochwalił mi się, że nawet ekspedientka nie musiała mu pomagać, ponieważ on doskonale wiedział jaką pościel kupić. Kiedy mój syn spał a ja robiłam obiad to mój tata założył w tym czasie pościel do wózka. Zaznaczył, że jak jego wnuk się obudzi to zabierze go od razu na spacer. Tego dnia było nieco cieplej i nie padało. Zgodziłam się na to. Kiedy mój syn się obudził to go nakarmiłam i tata zabrał go na spacer. Po powrocie oznajmił mi, że wybrał najlepszą pościel, bo małemu było bardzo wygodnie i nawet na chwilę zasnął. Pościel łatwo się zdejmowało i mogłam ją prać w automacie. Po kilku praniach to ta pościel cały czas wyglądała jak nowa co mnie cieszyło. Mój tata to jednak doskonale wiedział w co warto było zainwestować i byłam mu za to ogromnie wdzięczna.

Ojciec przez całe wakacje zabierał małego na spacery a ja miałam mnóstwo czasu dla siebie. Nawet odwiedziłam fryzjera i kosmetyczkę co znacznie poprawiło mi nastrój. Cieszyłam się, że tata ze mną mieszkał, ponieważ dostawałam od niego ogromną pomoc.