Nowoczesne mieszkania w dobrej cenie

Od razu po ślubie kupiliśmy sobie z mężem dwupokojowe mieszkanie. Wtedy było to dla nas spełnienie marzeń. Jednak po paru latach doszliśmy do wniosku, że jest ono dla nas za małe. Wtedy, kilka lat temu na takie tylko było nas stać.

Kupno mieszkania w nowym budownictwie

przestronne mieszkania na sprzedaż w RumiTeraz obydwoje zarabiamy więcej a także myślimy o powiększeniu się rodziny także jeden dodatkowy pokój na pewno by się nam przydał. Mąż powiedział mi, że on najbardziej chciałby mieszać na takim nowym osiedlu. Nasi znajomi mają tam już mieszkania i wiedzieliśmy o tym, że są bardzo ładne a do tego jest tam też niski czynsz. Zaczęliśmy więc szukać właśnie tam. Okazało się, że są tam jeszcze przestronne mieszkania na sprzedaż w Rumi i gdy się o tym dowiedzieliśmy od razu umówiliśmy się na oglądanie. Były tam dwa mieszkanie, które miały trzy pokoje. Bardzo mi się podobało to, że była tam spora kuchnia a także łazienka. Do tej pory mieliśmy taką malutką. A ta wydawała się mi ogromna. Ogólnie przestrzeń w tym mieszkaniu była dużo większa i bardziej komfortowa. Po przemyśleniach zdecydowaliśmy się je kupić. Chyba nigdy nie byłam tak szczęśliwa jak wtedy. A do tego przed tym blokiem jest właśnie budowany nowoczesny plac zabaw dla dzieci z bezpiecznymi urządzeniami. Myślę, że za jakiś czas przyda się nam to miejsce. Nie musieliśmy też inwestować dużej kwoty żeby móc się tam wprowadzić. Na początku nie byłam przekonana czy nowe, większe mieszkanie jest nam niezbędne. 

Jednak teraz gdy je mieliśmy byłam bardzo szczęśliwa. I w końcu mogłam spokojnie planować przyszłość. Gdy teraz znajomi czy rodzina nas odwiedzają to wszyscy podziwiają nasze mieszkanie i twierdzą, że zrobiliśmy bardzo dobrze je kupując. Bo jest to też dobra inwestycja na przyszłość. A stary lokal sprzedaliśmy.