Dostałem pracę w firmie remontowej

Remontami to ja zajmowałem się już dawno temu. Ojciec swego czasu świadczył usługi w tym zakresie i dzięki temu tak sporo się nauczyłem. W przyszłości zamierzałem zajmować się tym samym a zdobyte doświadczenie pozwoliło mi na szukanie pracy w branży.

Praca w największej firmie remontowej 

firma remontowa bydgoszczKażdy pracodawca chciał doświadczonego pracownika i miałem tego świadomość. Co prawda dotąd nie zatrudniała mnie żadna firma remontowa bydgoszcz, ale zdobyte doświadczenie u boku ojca było znaczące. Pojechałem na rozmowę kwalifikacyjną do jednej z największych firm remontowych w Bydgoszczy. Szukali tam pracowników i postanowiłem osobiście przedstawić swoje kalifikacje. Potrafiłem nie tylko malować ściany czy kłaść tapety, ale również wykonywałem poważniejsze prace takie jak kładzenie płytek czy paneli. Na rozmowie o pracę o wszystkim poinformowałem swojego rozmówcę. Zadawał mi mnóstwo pytań dotyczących prac remontowych a ja potrafiłem udzielić trafnej odpowiedzi na każde z zadanych pytań. Dostałem szansę na pracę, gdyż moje doświadczenie było imponujące dla tego człowieka i stwierdził, że właśnie kogoś takiego szukał. Z uwagi na brak doświadczenia zawodowego w innej firmie remontowej na początek dostałem niższą stawkę. Wiedziałem jednak, że z wykazaniem się w pracy nie będę miał najmniejszych problemów i cierpliwie czekałem na podwyżkę. Po roku czasu zarabiałem już tyle samo co pozostali pracownicy i dostałem także umowę o pracę na czas nieokreślony. Ojciec był ze mnie dumny.

Po pięciu latach pracy w tej firmie remontowej zostałem kierownikiem ekipy. Sprawdzałem się od samego początku i zostało to docenione przez szefa. Cieszył mnie ten awans, ponieważ wiązał się z dodatkową premią i wyższymi zarobkami. Spełniłem swoje marzenia zawodowe.