Dobra jakościowo wyciskarka

Każdy z nas może sobie samodzielnie w domu zrobić sok wyciskany z owoców, lub warzyw. Możemy do tego użyć ręcznej, lub elektrycznej wyciskarki do cytrusów, sokowirówki, czy nawet blendera. Taki napój dostarczy nam dziennej dawki witamin.

Jak pracują wyciskarki Hurom?

wyciskarka huromNie musimy kupować sklepowych soków, w których często znajduje się potężna dawka cukru i konserwantów. Wystarczy posiadać w domu odpowiedni sprzęt, który pozwoli nam na wykonanie soku niemalże z każdego produktu. Wyciskarka Hurom pozwala na zrobienie pysznego soku z każdego owoca, lub warzywa. Nie musimy się martwić o zmianę trybu pracy, żeby można było wycisnąć sok z twardej marchewki, buraka, czy miękkiego jabłka. Wyciskarka jest wyposażona w specjalny wałek ślimakowy, który obraca się z prędkością około czterdziestu obrotów na minutę i wyciska on sok z wkładu niemalże do ostatniej kropli. Nowoczesny system mechanizmu wyciskającego, pozwala na ugniatanie i wyrzynanie soku z owoców i warzyw, bez podgrzewania go, co ma często miejsce w wysokoobrotowych sokowirówkach. Dwa otwory na wsad, w postaci pionowego na duże i długie produkty oraz drugiego mniejszego, który znajduje się z boku wyciskarki, doskonale się sprawdza na małe produkty. Możemy naraz wrzucić wszystkie owoce, z których chcemy uzyskać sok i poczekać parę minut, po których będziemy mieli pyszny sok bez cukru i szkodliwych dodatków. Wyciskarka marki Hurom została wyposażona w duży pojemnik na pulpę, dzięki czemu za jednym razem możemy wycisnąć sok nawet z 2 kg produktów.

Świeżo wyciskane soki są zdecydowanie lepsze niż kupne, a ich zrobienie zajmuje tylko kilka chwil. Mycie wyciskarki jest bardzo proste, bo rozkłada się ją na kilka części, które możemy myć w zmywarce, lub ręcznie. Ponadto pracuje ona bardzo cicho.