Bratu spodobały się narzędzia

Mój brat niedawno obchodził okrągłe trzydzieste urodziny. Piotrek jest majsterkowiczem. Od małego lubił podkradać tacie narzędzia i naśladował jego ruchy. Nasz tata był budowlańcem, znał się na różnych rzeczach. Sam w domu u nas i wśród rodziny tata robił remonty i naprawiał różne rzeczy.

Kupiłam dobrej jakości narzędzia

narzędzia do szlifowaniaPiotrek od małego był tym zafascynowany i poszedł w ślady naszego taty. Tata od zawsze od kiedy pamiętam prowadził swoją firmę i cieszył się, że Piotrek będzie kontynuował jego dzieło. Tak też się stało. Kiedy tata postanowił iść na emeryturę wszystkie obowiązki przejął mój brat. Cieszyłam się, że ma takie zainteresowania i może się dzięki temu utrzymać. Zawsze jak miał jakieś urodziny czy imieniny kupowałam mu różne narzędzia i zawsze się tak samo z nich cieszył. W tym roku wpadłam na pomysł żeby kupić mu narzędzia do szlifowania. Mój chłopak znalazł te narzędzia na stronie internetowej. Były bardzo dobrej jakości. Piotrek uwielbiał szlifować. W trakcie urodzin chciałam ogłosić, ze spodziewamy się dziecka. Miałam już plan, żeby Piotrek za pomocą narzędzi do szlifowania przygotował dla naszego dziecka łóżeczko. Wszyscy bardzo się ucieszyli na naszą wiadomość. Szczególnie wujek Piotrek, który będzie robił dla naszego dziecka łóżeczko. Już wspominał, że to najlepsze prezent z okazji jego trzydziestych urodzin. Zostanie wujkiem i będzie malucha uczył majsterkować. Oczami wyobraźni już widziałam małego synka lub córeczkę z młotkiem i zabawkową wiertarką. Wujek na pewno będzie przynosił takie prezenty.

Bardzo się cieszę, że mam tak wspaniałego brata na którego zawsze mogę liczyć. Wspieramy się w każdej sytuacji i to jest dla mnie najważniejsze. Piotrek zawsze jak dostaje nowe narzędzia cieszy się jak dziecko. Oj wyobrażam co to będzie jak pojawi się nasze dziecko na świecie.