ADBL Vampire Liquid to poskramiacz brudu

Samochód, jak powszechnie wiadomo, to twór z blachy i różnego rodzaju metali. Nie są to materiały niezniszczalne – gdyby były, wypadki drogowe nie kończyłyby się tak tragicznie. O każdy element samochodu trzeba dbać z osobna jeśli nie chcemy, żeby ludzie po kilku latach użytkowania samochodu uznawali go za grata.

Czysty samochód dzięki kosmetykom ADBL

adbi vampire liquidJednym z dostępnych na rynku środków do pielęgnacji samochodu jest ADBI Vampire Liquid, dzięki któremu pozbędziemy się zanieczyszczeń z różnych części samochodu. Pomoże on usunąć np. gromadzący się na klockach hamulcowych pył. Głównie jest jednak wykorzystywany do walki z rdzą lotną. Jego stosowanie wygląda tak, że spryskujemy pożądany fragment samochodu (może to być choćby felga) i dajemy płynowi chwilkę na działanie. Po spryskaniu powierzchni widzimy, skąd płyn bierze swoją nazwę – czyszcząca substancja zmienia swój kolor na krwistobordowy. Po chwili możemy jej trochę pomóc poprzez użycie szmatki z jakiegoś chropowatego, twardego materiału. Najlepiej będzie, jeśli użyjemy w tym celu metalowej szczotki, która dotrze w trudniej dostępne miejsca. Na koniec nie ścieramy produktu, ale zmywamy go dokładnie pod wpływem strumienia wody z węża. Jeśli naszym zdaniem Vampire Liquid nie spełnił swojego zadania wystarczająco, możemy przeprowadzić całą operację ponownie, włączając w to zmywanie wodą. Umyta płynem powierzchnia zalśni nowością.

Samochody służą ludziom przez lata, muszą być jednak odpowiednio pielęgnowane, żeby co chwila się nie psuły. Wszelkiego rodzaju usterki niestety sporo kosztują, dlatego lepiej zapobiegać im przez opiekę nad samochodem. Płyny czyszczące i odświeżanie oraz sprzątanie wnętrza to nie wszystko – musimy pamiętać o bijącym sercu samochodu – o jego ryczącym silniku.